Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Sprostowanie

Nasze przygody z terenówkami zaczęły się od wycieczek Suzuki Grand Vitarą, którą do dnia dzisiejszego posiada jedna z naszych Mam zwana Pingwinem. Auto jest podniesione o 2”, posiada wyciągarkę i parę podstawowych akcesoriów takich jak sztychówka, lina.

Suzuki Grand Vitara

Suzuki Grand Vitara

Po paru wycieczkach tą bordową terenówką zostaliśmy zarażeni górskim szlakami. Długo się doszkalaliśmy czytając tuziny książek o jeździe terenowej, oglądnęliśmy setki filmów analizując błędy innych kierowców byśmy ich sami nie popełniali. Początkowo rozważaliśmy zakup quad’ów, lecz po dłuższej dyskusji zdecydowaliśmy się jednak na terenówkę. Stanęliśmy więc przed pytaniem: jaką terenówkę kupić ? Ustaliliśmy, że przygarniemy używaną Suzuki Samurai. Resztę historii już znacie z naszych innych wpisów.

Mama Sasquatch nazywa się Danusia. Oprócz tego, że offroad jest jej nieobcy, była pilotem szybowca, latała balonem, nurkowała, chodziła po aktywnym wulkanie, ma pas karate, wychowała dwa owczarki kaukaskie. Obecnie prowadzi bardziej osiadły tryb życia i podgląda kosmitów przez teleskop astronomiczny.

Jako dziecko opowiedziała, zasłyszany od dorosłych, brzydki wierszyk o pingwinie (stąd przezwisko). Konia z rzędem temu, kto go odnajdzie w internecie.