Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Polski Offroad

Opłaciliśmy członkostwo w Klubie Fanów Jazdy Terenowej Polski Offroad. Członkostwo kosztuje 369 zł rocznie (295,20 zł przy kontynuacji). Klubowicze dostają kupon o wartości 500 zł na zakup przewodników Rajdu Nieustającego. Cena przewodnika po trasie jednodniowej w sklepie eurotramp  to 51 zł.  Każdy klubowicz otrzymuje certyfikat, kartę członkowską, koszulkę i naklejki na samochód.

Polski Offroad oprócz Rajdu Nieustającego organizuje również imprezy offroadowe - turystyczne i ekstremalne oraz dłuższe wyprawy  (Bałkany, Albania, Skandynawia). Oczywiście, Klubowicze, mają taniej.

Zniżki są również udzielane w sklepie ze sprzętem i częściami oraz w warsztacie.

offroad swag

Rajd Nieustający

To co nas zachęciło do przystąpienia do klubu to możliwość udziału w Rajdzie Nieustającym, czyli konkurencji amatorów pokonujących własnym tempem i na własną rękę opracowane przez organizatora trasy. Trasy jednodniowe mają wartość 15 pkt, trasy wyprawowe w Polsce - 35 pkt. Zwycięzcą jest ten komu uda się zebrać najwięcej punktów. Przejazd jest weryfikowany poprzez udzielenie odpowiedzi w karcie przejazdu. Pytania dotyczą wyglądu lub ilości charakterystycznych obiektów na trasie. Trzeba również zrobić zdjęcie samochodu w określonym miejscu trasy. Przy zakupie przewodnika otrzymuje się wersję do druku oraz pliki do nawigacji GPS. 

Nie zdradzimy tu szczegółów tras - bo nie chcemy psuć zabawy, ale poniżej zamieszczamy informacje w jakich regionach Polski można sobie w tym formacie pojeździć.