Aga (Sasquatch Driver)

Aga (Sasquatch Driver)

Druga połówka Naczelnego. Jest odpowiedzialna za organizację logistyczną, przewiezienie zespołu z punkt A do punktu B, wyszukiwanie imprez, przygotowanie dokumentacji niezbędnej do uczestnictwa w imprezach. Przelicza i kalkuluje finanse związane z modernizacją naszego bolida. Jako kierowca potrafi uruchomić wodze fantazji. wystarczy na starcie powiedzieć jej, że nie ma ograniczeń, dzięki czemu pokonuje najtrudniejsze odcinki tras. Potrafi szybko adaptować się do nowej sytuacji i ciągle pogłębia swoją wiedzę jako kierowca rajdowy. Jej najważniejsze atut to: reaguje na komendę "gaz do dechy, mocno rozwinięta orientacja w terenie, kreatywność oraz brak lęków.

Zuzia (Sasquatch Mini)

Zuzia (Sasquatch Mini)

Zuzia jest najmłodszą osóbką w naszej rodzinie. Zuzia uwielbia samochody i podróże, które nie koniecznie muszą się odbywać po drogach publicznych lub utwardzonych. Największym jej atutem jest brak protestów podczas podróżowania. W warsztacie, w miarę możliwości i chęci, odpowiedzialna jest za podawanie śrubek, nakrętek i narzędzi, które już poznała. Jest pierwszą i jedyną osobą w naszej drużynie, która posiada spersonalizowany fotelik kubełkowy.  

Tomek (Sasquatch Pilot)

Tomek (Sasquatch Pilot)

Jest duszą drużyny. Niezastąpiony w warsztacie przy większych realizacjach. Mechanik z zawodu i powołania, motoryzacja to jego życie. Salmopol Drift nie jest mu obcy, a Magurkę na swoim quadzie zjeździł wzdłuż i wszerz.  W zespole pełni rolę Pilota, który obsługuje roadbooki, metromierze i potrafi doprowadzić kierowcę do celu. Jego atuty to: poczucie humoru, wiedza techniczna  i szeroka sieć kontaktów.

Grzesiek (Sasquatch Naczelny)

Grzesiek (Sasquatch Naczelny)

Samurai to jego oczko w głowie. Wypatrzył go, a później doprowadził do stanu używalności. Wieczorami siedzi w garażu i modernizuje naszego bolida. Szuka nowych rozwiązań, wynajduje magików mechaników offroadowych i lobbuje u żony w spawie funduszy. Jest odpowiedzialny za stan techniczny samochodu, dostarczenie zespołu na miejsce imprezy. 
Jako kierowca jest zdeterminowany i niustępliwy. Nie poddaje się nawet w najgorszych  tarapatach. 
Jako pilot jest konkretny i zwięzły. Na szczęście jest również wyrozumiały.